Чоловічі статеві хвороби

Найгірший спосіб зберегти свою чоловічу гідність - це похмуро ігнорувати всі неприємності, які з даними гідністю можуть трапитися, а точніше, статеві хвороби. Відкинь помилковий сором - інакше потім справжнього не оберешся! Чоловічі статеві хвороби можуть заподіяти серйозної шкоди, якщо не дбати про своє здоров'я.

 • Варикоцеле (розширення вен сім'яного канатика). Симптоми: ліва половина мошонки збільшена, на ній різко виступають роздуті звиті вени, що супроводжується хворобливими відчуттями. Через особливості кровотоку в 95% випадків розвивається в лівій половині мошонки. Попередити це захворювання малореально, зате можна вилікувати. Варикоцеле - причина безпліддя, тому якщо лікар скаже оперувати, значить, треба оперувати і не сперечатися. Під час операції вени або видалять (не бійся, у тебе там ще багато інших), або заріжуть і перев'яжуть.
 • Нещасний випадок. На роботі, в побуті або м'ячем потрапили куди не треба. Виникла різкий біль в області яєчок, гематома і набрякання. Якщо біль вщухає протягом години, спробуй з рештою впоратися самостійно. Обмотай лід шматком тканини і приклади до потерпілому ділянці. Але обережно - Відморожування цього місця небезпечно. Якщо гематома дуже темна і сильно болить, а яєчка набрякають, терміново біжи до хірурга, який визначить характер пошкоджень.
 • Орхіт - запалення яєчка. Виникає як наслідок зараження вірусною інфекцією, найчастіше свинкою, але може бути і після грипу, а також після травми. Зазвичай триває 2-4 тижні. Супроводжується болями в яєчку, почервоніння і збільшення мошонки, високою температурою (38-39 ° С). Якщо не лікуватися, то іноді орхіт може привести до безпліддя.
 • Рак яєчка. Найчастіше зустрічається у зовсім молодих чоловіків у віці від 25 до 35 років. Якщо не вдатися до термінових заходів, то за півтора-два роки хвороба призводить до летального результату. Симптоми: опухле і ущільнене яєчко, на якому іноді можна промацати множинні вузлики; з часом яєчко стає все більш горбистим, але часто продовжує залишатися безболісним. Починаючи з двадцяти років, необхідно взяти за звичку хоча б раз на місяць, а краще частіше, ретельно промацувати обидва яєчка на предмет виявлення ущільнень і вузликів. Перевіряти яєчка з усіх боків зручно в душі, попередньо намиливши мошонку. Якщо у тебе з'явилися якісь сумніви і питання, покажися доктору. Чим швидше виявлена ​​хвороба, тим сприятливіші прогноз - на ранніх стадіях у 97% випадків відбувається лікування.
 • Крипторхізм. Одне або обидва яєчка, які зазвичай повинні опускатися у хлопчика в мошонку в той період, коли він ще перебуває у материнському лоні, з якихось причин не опускаються. У цьому випадку на другому-третьому році життя дитині роблять операцію: відсутню яєчко насильно повертають на покладене місце. Тим не менш, у дорослого таке яєчко іноді може йти під шкіру паху або на внутрішню поверхню стегна. Також трапляється, що нормально розвивається яєчко володіє підвищеною чутливістю, легко піднімається вгору під впливом холоду або хвилювання і часто ховається ... Якщо в дитинстві ти знаходився під спостереженням урологів, навести медиків ще раз. Якщо яєчко велику частину часу перебуває поза мошонки, то воно гірше забезпечується кров'ю і набуває схильність до розвитку пухлин. Лікарі можуть провести невелику операцію, спрямовану на утримання яєчка в мошонці.
 • Гідроцеле - скупчення рідини в порожнині оболонок яєчка. Симптоми: мошонка збільшена, промацується гладка, грушовидна припухлість (іноді хвороблива). В цьому випадку необхідно звернутися до хірурга, який легким оперативним втручанням прибере рідину з мошонки. Через пару тижнів все прийде в норму.
 • Біль при ерекції. У ерегованому стані пеніс сильно вигинається вгору або убік, ти відчуваєш біль і практично не здатний провести статевий акт. Навряд-чи це вроджений дефект пеніса, інакше ти давно б уже знав, що з тобою таке, і всі сто років тому виправив. Найімовірніше, що в тебе був або перелом пеніса (розрив білкову оболонку кавернозних тіл), або його вивих (розрив зв'язок, що фіксують пеніс до кісток таза). Найчастіше й те й інше відбувається в ерегованому стані в момент занадто активного статевого акту і супроводжується хрускотом і різким болем. Якщо після цього негайно не звернутися до лікаря, то відбувається самостійне загоєння, під час якого тканини та зв'язки зростаються неправильно. Якщо ж на пенісі промацуються ділянки ущільнення, то вони вказують на хворобу Пейроні - видозміну тканин пеніса, викривлюють пеніс і що заважає хорошій ерекції. У разі подібних симптомів може допомогти тільки лікар. І лікування, швидше за все, буде включати операцію, яка поверне тобі здатність до нормального статевого життя.
 • Коротка вуздечка. Головка статевого члена навіть в ерегованому стані залишається м'якою і дивиться вниз - в цьому винна вуздечка (складка на нижній поверхні головки статевого члена, що з'єднує її з крайньою плоттю). Під час ерекції вона натягується, не даючи голівці розпрямитися, і перешкоджає нормальному статевому акту. Якщо поникла головка заважає нормального статевого життя, то уролог перев'яже коротку вуздечку або перетне її під місцевою анестезією і накладе декілька швів, причому це можна зробити навіть амбулаторно - в лікарню лягати не обов'язково.
 • Рак пеніса. Червоні плями на пенісі і його голівці, які поступово розростаються і припухають, стають хворобливими і починають кровоточити і виразкуватись. Вкрай рідкісна хвороба навіть в Європі, де проживає найбільша кількість необрізаних чоловіків. У обрізаних людей рак взагалі не виникає, оскільки основною умовою його виникнення звичайно є смегма і грязь, що скупчилися під крайньою плоттю. Тому для запобігання регулярно промивати голівку пеніса, зрушуючи крайню плоть. Цього достатньо, щоб звести ризик розвитку раку до нуля. Якщо ж він все-таки з'явився, то потрібно терміново звертатися до лікаря, - операція і променева терапія в 80% випадків призводять до повного виліковування.
 • Фімоз - звуження отвору крайньої плоті. Головка завжди закрита крайньою плоттю, і при спробі зрушити її і відкрити голівку ти відчуваєш біль. Фімоз дуже часто виникає ще в дитинстві як наслідок перенесеного запалення шкіри крайньої плоті. Крім того, фімоз - частий симптом у хворих на діабет. Його треба анулювати. З зусиллям зрушуючи крайню плоть, ти можеш не повернути її назад, і фімоз переросте в парафімоз - обмеження голівки пеніса. Крім того, якщо ти не миєш щодня голівку (а при фімозі це робити складно), то під крайньою плоттю скупчується мастило - смегма, яка під впливом мікробів стає канцерогенною. Для усунення фімозу вдаються до неповного обрізання: крайню плоть розсікають або роблять неповну циркумцизію.
 • Пріапізм. Багатогодинна хвороблива ерекція, не пов'язана з статевим збудженням. Статевий член різко збільшений в розмірах, набряклий, його голівка має синюшний відтінок. Виникає як результат перераздражения центрів головного і спинного мозку при множинних статевих актах, неправильному введенні в кавернозні тіла препаратів, що підсилюють ерекцію (особливо папаверину), захворюваннях центральної нервової системи, травмах хребта, каменях сечового міхура і уретри, лейкозах, інтоксикаціях. Але іноді він вражає і цілком здорових людей. Продовжуватися це може кілька днів і закінчиться сумно, якщо негайно не звернутися за медичною допомогою. Необхідно госпіталізуватися в екстреному порядку і здатися на милість медиків, які в перші 12-24 години будуть вирішувати твою проблему без скальпеля, а за допомогою лікарської блокади, знеболювання і введення препаратів, що зменшують згортання крові. Можуть і п'явки поставити! Якщо ти звернешся пізніше, ніж через добу, то лікування вже буде оперативним.
 • Цукровий діабет. Сверблячка в області пеніса, виділення з сечовипускального каналу і сильна спрага можуть бути наслідком підвищення рівня глюкози в крові. Якщо у тебе в роду були хворі діабетом або якщо ти володієш надлишковою вагою, то в терміновому порядку потрібно здати аналіз крові на цукор. До речі, аналіз ти можеш провести і вдома: нині в аптеках продаються тести для самостійного визначення рівня цукру в крові. Деякі з них зажадають твоєї крові - доведеться колоти палець, а інші безкровні - опускаєш тест-смужку в невелику кількість сечі і все. Якщо з'явився на ній квадратик відрізняється за кольором від стандартної шкали на упаковці, йди до лікаря.
 • Хламідіоз. Симптоми: неприємні відчуття і лоскотання в уретрі при сечовипусканні; слизові або гнійні виділення з сечовипускального каналу; вранці отвір уретри злипається, на ньому підсохнула корочка або каламутна ранкова крапля. Це найбільш поширена з хвороб, що викликається мікробами і передається статевим шляхом. Хламідії поселяються в слизових оболонках уретри, сечового міхура, сім'яних канальців, простати і яєчок. Хламідіоз часто протікає безсімтомно до тих пір, поки організм з якихось причин - хвороба, стрес, нераціональне харчування - не послабить свій імунітет. При зниженому імунітеті хламідії починають стрімко розмножуватися і ведуть до зазначених вище симптомів, а також до поширення процесу на суглоби, нирки, серце. Лікування проводиться антибіотиками і займає пару тижнів. Бажано лікуватися обом партнерам одночасно. Під час лікування секс знаходиться під абсолютним забороною.
 • Герпес статевих органів. Хворобливі бульбашки з прозорим вмістом на пенісі, які з часом підсихають і покриваються скоринкою. Може спостерігатися підвищення температури і збільшення лімфовузлів у паху. Кращий вихід - підвищувати свій імунітет. Чим краще діє твоя імунна система, тим менше у герпесу шансів тобі серйозно досадити. Спорт, здорове харчування, відсутність стресів допоможуть тобі тримати герпес під контролем. Остаточно він поки не лікується, але загострення можна зробити рідшими і менш тяжкими за допомогою противірусних препаратів у вигляді таблеток, ін'єкцій і мазей (схему лікування повинен визначити твій лікуючий лікар). Якщо лікаря під рукою немає, а герпес ось-ось з'явиться, його розвиток можна спробувати припинити, скориставшись кремами від герпесу на губах - вони і в іншому місці так само ефективно допомагають.
 • Гонорея. Печіння і біль при сечовипусканні, особливо на початку. Гнійні жовто-зелені виділення з уретри, що залишають плями на білизні. На пізніх стадіях - запалення простати і яєчок. До речі, ці ж ознаки можуть вказувати на іншу хворобу, передану статевим шляхом, - трихомоноз. А поєднання гонореї і тріхомоноза - явище часте і для лікування значно складніше. Необхідно терміново здаватися на аналізи. І ні в якому разі не займайся самолікуванням. Інфекцію можна приглушити, але залишити недолікованої. У цьому випадку наслідки можуть виявитися вкрай важкими - від безпліддя до розселення гонококів в інших органах. До речі, нічого особливо страшного лікарі з тобою не створять: дадуть пігулок або зроблять укол. Гонорею сьогодні лікують за 1-2 дня.
 • Сифіліс. Симптоми: щільна безболісна виразка на пенісі, збільшені лімфовузли в паху, ломота в суглобах, підвищення температури; через тиждень яскраво-червоний висип на різних ділянках тіла. Між іншим, окрім традиційного способу зараження, сифіліс цілком можна отримати і при простому поцілунку, докурюванні чужої сигарети або, скажімо, користуванні немитим посудом. Бліда трепонема, збудник сифілісу, дуже живуча, але на щастя, на неї давно знайдена управа. А от якщо не лікуватися - то все, можна замовляти прощальний оркестр. Для профілактики важливо користуватися презервативами і чисто вимитими тарілками. Будь-які висипання на шкірі завжди показувати лікарям-дерматологам або венерологам. І лікуватися за повною програмою, перш за все антибіотиками.
 • Алергія. Якщо відразу після сексу голівка пеніса почервоніла і опухла, то це алергічна реакція або на вагінальні протизаплідні засоби, якими користується твоя подруга (гель, крем або свічки), або на презерватив, наприклад з латексу. Попроси партнерку змінити запобіжний захід, перейшовши, наприклад, на гормональні таблетки. А сам запасися гіпоалергенними презервативами (наприклад, з поліуретану). Алергенами можуть бути наступні речовини: сама гума (латекс), силікон, яким змащений презерватив, або сперміцид (ноноксинол-9).
 • Уретрит - інфікування сечовипускального каналу бактеріями або вірусами. Печіння і різь при сечовипусканні, білясті слизові виділення з сечовипускального каналу. І, як наслідок, можливе запалення простати, сечового міхура, сім'яних пухирців ... Такі інфекції або передаються статевим шляхом, або виникають в результаті недбалого ставлення до гігієни. Іноді уретрит може також бути наслідком травми (наприклад, при необережному взяття мазка в поліклініці або дуже активному статевому акті зі згинанням пеніса), а також коїтусу під час менструації. Найкраще оберігатися, займаючись сексом тільки в презервативі, мити пеніс двічі на день (оголюючи його голівку) і утриматися від сексу під час місячних у твоєї подружки. Але якщо ти не зумів вберегтися, то перед тобою одна дорога - до лікаря з його антибіотиками і антивірусними препаратами. Втім, якщо лікування розпочато без зайвих зволікань, все буде приведено в належний порядок в досить короткі терміни. Ще одна порада: пий в цей час більше рідини.
 • Здавлення уретри збільшеною передміхурової залозою. Симптом: часто хочеться в туалет, але сеча витікає тонкою цівкою і маленькими порціями. Сечовивідні шляхи пролягають безпосередньо через тканину простати. При доброякісному збільшенні простати (більше відомим під назвою аденома), найчастіше спостерігається у чоловіків після 40 років, уретра пережимається, що і призводить до порушення сечовипускання. Уролог, дослідивши твою простату і зробивши аналіз на вміст у крові ПСА (простатоспеціфіческого антигенів - маркерів раку простати), поставить діагноз. Якщо збільшення простати не викликане злоякісною пухлиною, то існує безліч нехірургічних способів лікування: від прийому таблеток до використання термотерапії, мікрохвиль, лазера ... Серед хірургічних методів все більшого поширення набуває лапароскопічний метод - видалення тканин через невеликий прокол. Якщо виявлений рак простати, то простату видаляють повністю. Щоб попередити розвиток небезпечних утворень, обов'язково раз на рік потрібно показуватися уролога.
 • Сеча має неприродно яскравий, незвичайний колір. Ти з'їв або випив щось, що містить нерозчинених барвники. Ревінь, наприклад, забарвлює сечу в коричневий, морква - в помаранчевий, буряк - в рожевий, вітаміни - в салатовий колір, а деякі антибіотики і антидепресанти - в зелений. Здебільшого всі ці барвники цілком нешкідливі. Якщо навіть зміна кольору тримається не день і не два, а нічого такого ти точно не їв, то про всяк випадок сходи до лікаря і здай аналіз, особливо якщо сеча червона.
 • Захворювання печінки Симптоми: темно-коричнева прозора сеча, білки очей і шкіра при цьому мають жовтуватий відтінок, можливий сильний свербіж шкіри, у тому числі і в області пеніса. В цьому винні захворювання печінки, що супроводжуються жовтяницею, наприклад гепатит або жовчно-кам'яна хвороба. Терміново до лікаря!

І наостанок - найважливіші фахівці, які лікують чоловічі хвороби:

 • Ендокринологи. У тебе дефіцит тестостерону, надлишок інсуліну, а може, ти змучений гіперфункцією своєї щитовидної залози? У такому випадку допомогти можуть тільки знавці гормонів.
 • Гастроентерологи. Якщо ти постійно страждаєш від печії, проносу, запору або занудних болів у животі, це саме ті люди, в яких ти найбільше потребуєш.
 • Мануальні терапевти. Навряд чи коли-небудь ще в твоєму житті рукоприкладство надасть на тебе таке несподівано благотворний вплив, як після візиту до одного з цих чарівників.
 • Дерматологи. Про них зазвичай згадують, коли на шкірі з'являються місця, які червоніють, сверблять, мокнуть або лущаться.
 • Алергологи. Якщо у тебе, незважаючи на веселу вдачу, очі часто на мокрому місці, звинувачувати в цьому треба швидше за все квітковий пилок, продукти життєдіяльності кліщів або алергенну їжу.
 • Урологи. Це істинно чоловічі лікарі. Вони намагаються якомога довше зберегти у нас ерекцію, еякуляцію, а також силу струменя при сечовипусканні. Не плутай з нефрологами!
 • Нефрологи. В цьому житті їх турбує лише одне - щоб твої нирки працювали справно. Якщо твоя сеча перестала бути солом'яно-жовтою і втратила кристальну прозорість, поспіши до них.
 • Фахівці з репродуктивної медицини. Якщо з нормальним виробництвом потомства справи йдуть не дуже, ці фахівці допоможуть обзавестися їм штучним шляхом.

[Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що першорядне значення в безпеці свого статевого життя має презерватив і завдяки йому вас не спіткають чоловічі хвороби. Первостепенное значение имеет выбор девушки - вот здесь часто мужчины ошибаются, так как берут, как правило, то, что можно было взять... На практических пикап тренингах Академии Знакомств под контролем профессиональных инструкторов вы научитесь определять характер девушки, ее социальный статус, интересы и наклонности еще до знакомства с ней. К тому же у вас наконец-то появится выбор!]

[Роман Пряткин]


Джерело: pickupenc.ru