Голі пасажири метро завойовували серця дівчат

Молоді люди, які намагалися покататися минулої ночі в метро в оголеному вигляді, виявляється, влаштували цей стриптиз, щоб сподобатися дівчатам. Такі дані попереднього розслідування, про які повідомляє Сіті-FM.

Нагадаємо, в ніч на неділю в міліцію надійшов сигнал тому, що у вагоні метро по Калінінської лінії в сторону від центру їдуть зовсім голі чоловіки. Міліція з охорони метрополітену почала полювання на нудистів. Їх виявилося троє: втікаючи від правоохоронців, юнаки їздили в вагонах між станціями "Перово" і "Новогиреево". В кінцевому рахунку затриманий був один молодий чоловік, а двоє інших втекли.

Після складання протоколу 20-річний нудист був відпущений з міліції. Він показав, що всі троє молодих людей посперечалися зі своїми дівчатами, що приїдуть на станцію "Перово" без всякого одягу. Подруги повинні були зустрічати кавалерів на платформі в "Перово", проте до них приєднався міліцейський наряд. За словами очевидців, голі чоловіки бігали по вагону, танцювали і знімали один одного на камеру мобільного телефону.

Джерело: www.sex-news.ru