Крем для обличчя взимку

Незалежно від того, в якому стані знаходиться ваша коду особи (ідеальна або проблемна), взимку вона вимагає подвійного уваги та зусиль по догляду. Сухий холодне повітря, вологість, морози, сніг - все це згубно впливає на стан шкіри, роблячи її сухою, шорсткою, схильної до подразнень. Тому не забувайте про догляд за шкірою обличчя в цю пору року, зокрема використання крему для обличчя взимку. Пам'ятайте, що почервоніння, шорсткість, сухість, лущення - результат поганого обміну процесів відновлення шкіри в цю пору. Наша шкіра не в змозі сама впоратися з поставленим завданням, тому ми повинні їй допомогти.

Залицяння за шкірою обличчя в зимовий час


Шкіра обличчя - єдина частина шкірного покриву на тілі, яка взимку залишається без захисту за допомогою одягу. Тому ми повинні надати їй додатковий захист у вигляді крему для обличчя взимку. Оскільки в холодну пору наша шкіра набагато менше виробляє шкірне сало, обличчя стає сухим і дуже чутливим до зовнішніх подразників. Спеціально для цього, розумні люди, сотні років тому придумали для нас, жінок, універсальну захист у вигляді крему для обличчя взимку. Не варто плутати даний вид крему з звичайними кремами, які ми використовуємо цілий рік. Існують спеціальні креми для обличчя взимку, асортимент яких дуже широкий в косметичних магазинах - вам залишається тільки вибрати по ціновій політиці те, що вам підходить. Ну і з урахуванням віку і стану шкіри, звичайно ж. Також враховуйте, то схильна ваша шкіра на обличчі до жирності або сухості. Для сухої шкіри потрібно більш інтенсивний крем для обличчя взимку, для жирної шкіри - менш зволожуючий.
Як тільки ви помічаєте зміни в стані шкіри - лущення, судинний малюнок на обличчі, рожеві вугри, почервоніння та інші проблеми - відразу ж міняйте свої косметичні засоби і звичний устой по догляду за шкірою.

Правильний догляд за шкірою обличчя в зимовий час


Пам'ятайте, що просто змащувати обличчя кремом ще недостатньо. Необхідний цілий комплекс з догляду, щоб досягти потрібного результату, а саме красивою, здорової шкіри. Отже, для початку пам'ятаєте, що вмивання за допомогою води і мила, є найгіршим ворогом особи. І без того пересушена шкіра ще більше пересихає під впливом мила. Тому вибирайте більш щадні кошти для вмивання. Алгоритм процесу вмивання для шкіри взимку (та й в інший час року) такий: протирання обличчя тампоном, просоченим косметичним молочком; змивати варто тільки теплою, бажано перевареною водою. Протріть потім особа лосьйоном (тоніком) без вмісту спирту. Після цього наноситься крем для обличчя взимку - обов'язково живильний вранці і зволожуючий перед сном (не міняйте їх місцями). Якщо цей процес ви проробляєте вранці, то після нанесення крему можна наносити декоративну косметику.
Намагайтеся підбирати тільки хорошу і якісну косметику, бажано, що б вона була з однієї фірми виробника. Купуючи косметику, зокрема крем, намагайтеся перевірити його на алергічну реакцію перед тим, як приступити до його використання.
Час від часу очищайте обличчя за допомогою скрабу. Якщо ви є шанувальником масок для обличчя, стежте за тим, що б взимку вони були виключно з живильним ефектом. Якщо ваша шкіра схильна до жирності, маску не варто застосовувати більше одного разу на тиждень. Для сухої - два рази. Якщо ви плануєте поїздку в гори для катання на лижах або просто вихідні провести на природі, запасіться жирним зволожуючим кремом для екстреної захисту вашої шкіри в разі того, що шкіра сильно перемерзнет.
Пам'ятайте, що жінкам після 30 років стоїть більше звертати уваги на креми з аптек - ті, які менше містять хімічні добавки і більше вміщають в собі натуральні рослини. По можливості придбайте всі свої косметичні засоби взимку, які розроблені на основі термальної води.

Джерело: misslite.ru