Новорічний манікюр 2012 (фото)

Кожна жінка дуже ретельно готується до зустрічі нового року, продумуючи все до дрібниць: що вдягнути на новий рік, яку зачіску і новорічний манікюр зробити. Радимо вам звернути особливу увагу на нігті, які в новорічну ніч зможуть підняти вам і оточуючим святковий настрій.

Новорічні ідеї дизайну нігтів 2012 просто не зможуть залишитися непоміченими. Прикрашаючи нігті, не забувайте про традиційні напрямки іконопису і колірних гамах новорічних свят. Використовуйте свої творчі здібності і придумайте унікальний дизайн, а також своє колірне сполучення. Вибір правильних квітів та аксесуарів зроблять ваш манікюр незабутнім. Зима славиться холодною погодою і, дивлячись на барвисті нігті, ви піднімете собі настрій і отримаєте справжнє задоволення, ліцезрев їх.

З'ясуйте, які кольори є в цьому сезоні модними, повідомляє nashajizn.ru , поєднуйте їх з новорічними квітами (зеленим, білим, срібним, золотим, червоним). Використовуючи ці відтінки, ви зробите гламурний та привабливий новорічний манікюр 2012. Найголовніше, використовувати якісний лак для нігтів, а також всі необхідні інструменти для розпису.

Ми пропонуємо вам кілька ідей новорічного манікюру 2012 року. Вибирайте стильний і модний новорічний дизайн нігтів, щоб відчувати себе досконалої зустрічаючи Новий рік 2012.

Новорічний манікюр 2012 фото


Джерело: nashajizn.ru