Підходимо ми один одному, дорогий?

Так називався дуже смішний чеський фільм, який у нас показували років 20 тому. Вся інтрига полягала в тому, що незадоволені своїм сімейним життям подружжя потай один від одного відправилися шукати щастя за допомогою ЕОМ (так тоді називався комп'ютер), заповнили тести, і машина видала імена їхніх потенційних партнерів. І тут з'ясувалося, що романтично налаштована дружина - просто верх практичності порівняно з витає в хмарах людиною, яку вибрала для неї машина, а чоловік, якого вона вважала безнадійним реалістом, виглядає неймовірно романтично порівняно з украй приземленою партнеркою.

Звичайно, все закінчилося добре: їх тітка, яка заварила всю цю кашу, підкупила програміста, і він в результаті возз'єднав сім'ю. Але ця історія змушує замислитися про багато що. Наскільки добре ми знаємо самих себе? Чи розуміємо ми, що повертаємося до кожної людини тільки якийсь стороною своєї особистості, а не розкриваємося повністю? І найголовніше: чи зможемо ми зрозуміти один одного і бути щасливі разом?

Адже всі мрії про любов - це, по суті, мрії про те, щоб тебе розуміли і щоб тебе оцінили. Тому так болісно переживається перше кохання.

Хтось сказав, що перша любов повинна бути нещасною - це формує душу і характер. Можливо, це і вірно. Тільки шрами на душі часто заважають розгледіти справжнє почуття, яке прийде пізніше, і людина може пройти мимо свого щастя.

Про любов існує безліч міфів, починаючи від міфу про дві половинки, які шукають один одного, і закінчуючи червоними вітрилами. На жаль, життєвий досвід показує, що якщо свято вірити в них, то можна так і не знайти свого щастя в житті.

Що називати своєю половинкою? Людини, в якого ви закохані до божевілля, або людини, з якою можна прожити життя в ладу і спокої? Визначити це допоможуть тести на любов і на сумісність , яка не менш важлива для сімейного життя, ніж сама любов.

І пам'ятайте: змінити людину дуже важко, майже неможливо. Тому, як би ви не були закохані, задайте собі це питання: чи підходимо ми один одному, дорогий?

Джерело: womanworld.biz